Proszę czekać...

Tanie paliwo na majówkę? Sprawdziliśmy promocję najpopularniejszych stacji paliw.

Dużymi krokami nadciąga długi weekend majowy. Szczęśliwcy, którzy wzięli więcej dni wolnego, już są w drodze, a reszta zacznie podróż najpóźniej w środę rano. W związku ze wzmożonym ruchem na drogach stacje benzynowe wprowadzają atrakcyjne promocje na paliwo. Sprawdziliśmy warunki poszczególnych promocji, żebyście wiedzieli, gdzie najbardziej opłaca się zjechać z trasy.

Orlen najkorzystniejszy dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Orlen, lider rynku paliwowego, rozpoczął sezon promocyjny już 26 kwietnia, oferując zniżki dla uczestników programu Orlen Vitay. Do 5 maja kierowcy mogą tankować benzynę i olej napędowy z rabatem 30 lub 40 groszy za litr. Większy rabat przewidziany jest wyłącznie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Promocja obejmuje możliwość dwukrotnego tankowania dziennie, z limitem 50 litrów za jednorazowe tankowanie. Ciekawostką jest brak rabatów na gaz LPG.

Circle K — zniżki na każde paliwo

Circle K odpowiada na potrzeby kierowców, wprowadzając promocję od 30 kwietnia. Posiadacze karty lojalnościowej EXTRA mogą liczyć na 30 groszy rabatu na litrze benzyny oraz oleju napędowego, a także 10 groszy zniżki na LPG. Warunkiem skorzystania z promocji jest tankowanie co najmniej 20 litrów paliwa.

Moya świętuje urodziny aplikacji z klientami

Moya, świętując pierwsze urodziny aplikacji SUPER MOYA, oferuje zniżki 20 groszy na litrze wszystkich rodzajów paliw, w tym LPG, w dniach od 26 kwietnia do 5 maja. Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu na stacji, przy czym promocja ogranicza się do 25 litrów na tankowanie.

AMIC Energy również włącza się w majówkowe obniżki

Stacje AMIC Energy uruchomiły swoje majówkowe rabaty razem z Orlenem w piątek 26 kwietnia. Członkowie Amic Club mogą cieszyć się cenami niższymi o 30 groszy na benzynie i oleju napędowym, oraz o 5 groszy na LPG. Promocja dotyczy dwóch tankowań, z limitem do 70 litrów na każde.

Promocje MOL z aplikacją MOL Move

MOL oferuje korzystne ceny za pośrednictwem aplikacji MOL Move, aktywnej również od 26 kwietnia. Użytkownicy mogą skorzystać z różnych kuponów promocyjnych, w tym obniżających cenę paliwa EVO Plus o 35 groszy na litrze, oraz innych zniżek na paliwa standardowe i LPG. Promocja pozwala na tankowanie do 100 litrów po obniżonej cenie.

To tyle w kwestii majówkowych promocji, a tym, którzy wciąż pytają "Kiedy obiecane paliwo po 5 zł?" odpowiadamy krótko — nigdy. To temat na zupełnie inny artykuł z regulacjami unijnymi i bezczelnością w tle. Jeśli chcecie, żebyśmy o tym napisali, dajcie znać w komentarzach. Tymczasem życzymy bezpiecznych majówkowych wojaży, szerokiej drogi, taniego paliwa i wolnych miejsc parkingowych.