Proszę czekać...

Sprzedaż aut używanych

Na naszym placu każdy znajdzie coś dla siebie. Małe auto na dojazd do pracy, reprezentatywna limuzyna, pakowne rodzinne kombi z oszczędnym silnikiem, wysłużony emeryt na pierwsze auto dla świeżego kierowcy, a nawet dostawczy koń roboczy. Na każdą potrzebę, na każdą kieszeń.

skup-aut-Wrocław-sprzedaz
skup-aut-Wrocław-sprzedaz

Od lat szczycimy się tym, że nie "łatamy" i nie naprawiamy skupowanych samochodów, a co za tym idzie, nie taimy żadnych usterek. Wiadomo, że sprzedajemy auta używane, mimo to na życzenie klienta udostępniamy miernik lakieru oraz umożliwiamy przejażdżkę na dowolną stację kontroli pojazdów. Cenimy sobie uczciwość i nie mamy nic do ukrycia, co pozwoliło nam uzyskać szerokie grono powracających klientów.

Jeśli potrzebujesz zmienić auto, nie mogłeś Lepiej trafić. Nasz plac znajduje się w samym centrum Wrocławia: Plac Grunwaldzki 30a, tuż obok Ołówka i Kredki. Pomożemy Ci wybrać samochód, weźmiemy Twoje obecne auto w rozliczeniu, pomożemy zorganizować kredyt lub leasing oraz pomożemy z formalnościami związanymi z rejestracją i wyrejestrowaniem. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego placu.

skup-aut-Wrocław-sprzedaz

Nie musisz wierzyć na słowo, przyjedź na nasz plac lub skontaktuj się z nami: 609 44 44 88.